Co mogę zastosować, aby ból gardła minął?

Mam 69lat jestem zaszczepiony 3dawkami o od 3dni mam potwierdzonego covida. Mam bardzo łagodny przebieg, /zawdzięczam to szczepieniu/bez temperatury tyłki wieczorem około 37. Jedynym objawem który mnie denerwuje to jest to lekki ból i pieczenie w gardle zwłaszcza przy przełykaniu śliny.przy przełykaniu pokarmu nie odczuwam.od 3dni biorę ferfex i inovox exsta, ale czuję że ten inovox nie pomaga Wobec tęgo mam pytanie jakiego lekarstwa lub domowego sposoby zastosować aby ból gardła minol. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Zachęcam wszystkich do szczepienia to będziecie lekko przechodzić Covida tak jak jak. Andzel

Dzień dobry,

Proszę wypróbować Tanum verde w sprayu oraz pamiętać o przyjmowaniu większej, niż zazwyczaj ilości płynów (ok. 2l).