Co mogę zrobić, żeby wróciło czucie w nodze?

Witam Mam pytanie które nurtuje mnie od 2 lat. Nigdzie nie dostałam konkretnej pomocy w moim problemie. 2 lata temu miałam operację biodra - endoproteza, ponieważ moje oba biodra zostały dość poważnie zniszczone ( jedno w znacznym stopniu drugie trochę mniej) konieczna była pilna operacja , biodro bardzo mi już dokuczało. Operacja choć trudna udała się, szybko rana się zgoiła i ból ustał , aleeee pozostał problem , po operacji okazało się że noga operowana znacznie mi się wydłużyła , aż 4,5 cm . za skutkowało to mocnymi skurczami nogi , ból nieziemski , całkowicie zdrętwiała noga ,porażenie nerwu strzałkowego , ból kręgosłupa , po podaniu zastrzyku , podczas zastrzyku został porażony nerw , noga zaczęła mi podskakiwać , miałam uczucie porażenia mnie prądem, później brak czucia w stopie, aż do uda ( przez pierwsze 14 dni stopą wcale nie ruszałam ,) dziś po 2,5 roku jest lepiej , ale wciąż nie czuję stopy, najgorzej jest z paluchem, nerw strzałkowy pracuje ale jeszcze nie doszedł do stanu sprzed operacji. Operację drugiej nogi mam wyznaczoną na koniec stycznia 2021 już jest konieczna , drugie biodro rozpadło się , ból znów nie daje mi żyć. Boję się że podobna sytuacja czeka mnie z drugą nogą . Ale nikt nie potrafi mi powiedzieć jak duże są szanse że nie poużywa się ten sam problem. czy noga przestanie być drętwa ? czy są jakieś ćwiczenia które mogą mi pomóc ? czy to wina wyciągniętych nerwów ? mięśni? jak tak to co z tym zrobić by się pozbyć problemu , czy jest na to szansa ? Barbara lat 49

Do pełnej konsultacji Neurologicznej Ortopedycznej, z pełną dokumentacją leczenia i wynikami RTG, MRI etc.... Dalsza rehabilitacja!

NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT! : Pacjent, objawy, historia leczenia, wszystkie wyniki badań. obserwacje ; Tryb życia, dieta, aktywność, życiowa, zawodowa, Nastrój, sen etc Wszystkie wyniki badań krwi i tarczycy!! żelazo, wit 25 OH D3 i B12; kwas foliowy....Pozdrawiam i zapraszam