Co mógł znaczyć taki pryszcz pod pachą?

Witam, jakiś czas temu zrobił mi się pod pachą taki "pryszcz" jeśli można to tak nazwać. w środku czułem jakby guz, było to bardzo bolące aż do momentu kiedy wypłynęło, a wypłyneło po tym jak zacząłem przykładać wyciąg z orzecha włoskiego własnej roboty. Zagoiło się to i już jest ok, tyle że teraz robi mi się to samo pod drugą pachą. Nie miałem tego wcześniej, mam 37 lat, palę, 180/95kg . Nie rozumiem dlaczego takie coś zaczeło się mi robić. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl