Co mogło być powodem tak silnego bólu w ciąży?

Witam, jestem w 20tc, ciąża przebiega prawidłowo. Dzisiaj w nocy obudził mnie silny ból brzucha (nie podbrzusza) który minął po kilku minutach po zmianie pozycji z lewego boku na prawy. Co mogło być powodem tak silnego bólu? Czy powinnam udać sie do lekarza na wcześniejsza wiyte? Czy mogło coś sie stać dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć