Co mogło się stać dziecku po upadku z łóżka?

Moj 5 miesieczny synek zsunal sie z lozka niewiem czy sie uderzyl gdyz zobaczylam go jak juz lezal na podlodze na brzuszku . Niezauwazylam zeby mial gdzies zasinienie lub otarcie zachowuje sie normalnie bawi sie gaworzy usmiecha co robic ?czy moglo sie nu cos stac ?

Witam,
jeżeli nie zauważyła Pani nic niepokojącego i synek zachowuje się prawidłowo, najpewniej nic się nie stało.
Nie zaszkodziłaby jednak wizyta u pediatry, aby upewnić się że z synkiem wszystko po upadku jest w porządku.

Pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, sugeruje kontakt z lekarzem.