Co może być powodem guza tarczycy?
Dzień dobry! USG tarczycy pokazało u mnie guza o niejednorodnej echogenicznosci i sporych wymiarach (2,5x1,5x1). W badaniu krwi z kolei wyszły chyba jakieś bzdury: TSH ultraczułe IIIgen 5,327 , FT3 4,46 , FT4 1,51 . Powtorzone wyniki badan w innym laboratorium dały podobne rezultaty. Pierwotnymi objawami była duza utrata wagi, przewlekle biegunki. Czy problem może leżeć w przysadce mózgowej? Biopsja guza dopiero za 3 tygodnie...

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wyniki raczej nie wskazują na chorobę przysadki, ale do dalszej diagnostyki konieczna będzie biopsja, dopiero po otrzymaniu wyników Pani endokrynolog będzie mógł postawić diagnozę. Pozdrawiam!