Co może być powodem utrat przytomności?

Stres, niedobór snu czy alkohol? Co może być powodem utrat przytomności? Kilka razy tracilem przytomność dzień po piciu zawsze po przebudzeniu w tym że poprzedniego dnia mało piłem napojów i mało jadłem, a raz straciłem przytomność nie pijąc alkoholu poprzedniego dnia ale dzień wcześniej tez mało pijąc i jedzac. Serce mam zdrowe, mam jednak 10 mm naczyniak w jednym segmencie wątroby. Co może być przyczyna?

Dzień dobry. Stres, niedobór snu i alkohol - razem czy oddzielnie - stanowią wystarczający powód, aby skorzystać z porady psychologa czy aby na pewno Pana styl funkcjonowania nie jest zaburzony. Może strategie radzenia ze stresem nie są wystarczające i można by je udoskonalić? To jedna z możliwości, ale pełen obraz sytuacji może dać bezpośrednia konsultacja. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/