Co powoduje utratę wagi i gazy?

Witam mam taki poblem mianowicie zacząłem szybko chudnąć w ciagu miesiaca schudłem około 8kg. Dodam że złożył się na to stres po rozstaniu złamane serce do tego w tym samym czasie miałem silne przeziębienie i nie jadłem przez tydzień prawie nic a nawet po tygodniu tego przeziebienia mało jadłem chwile po tym wrócił apetyt i zacząłem jeść normalnie ale zauwazylem ze jak zjem to prawie zawsze musze isc od razu wydalic i czuje w bzuchu wzdecia gazy i takie jaby przelewanie w brzuchu co to znaczy?

Dzień dobry. Bardzo możliwe, że w ten sposób zareagował Pan na stres. Pogorszenie nastroju koreluje z podniesionym poziomem lęku, który może wpływać na organizm obciążająco i wytwarzać opisane przez Pana objawy. Proszę rozważyć konsultację z psychologiem. Wsparcie specjalisty pozwoli na lepsze radzenie sobie z sytuacją. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/