Co może być przyczyną bólu piersi?

Witam.

Mam 21 lat, od dwóch dni mam problem. Zaczęła boleć mnie prawa pierś - myślałam, że boli jak zwykle przez miesiączką, jednak wczoraj pojawiła się czerwona plamka obejmująca cześć brodawki, jest lekko nabrzmiała, gdy dotknę boli i jest twardsza:(.

Proszę o radę, bo nie wiem co to może być.

21 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Trudno mi na podstawie opisywanych objawów określić, czy jest to problem skórny czy dotyczący tkanki piersi. Powinna zgłosić się do lekarza, który Panią zbada, co pozwoli na ustalenie diagnozy. Może to być lekarz rodzinny lub ginekolog.

Pozdrawiam serdecznie