Co może być przyczyną bólu ramion?

Witam Mam 48 lat i co jakiś czas bolą mnie ramiona, nieraz jedno potem drugie. Później jest przerwa i nie boli mnie żadne i nie mam też problemu z podnoszeniem rąk. Jaka może być przyczyną i w jaki sposób reagować w momencie bólu. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie lub w stawach barkowych, wskazane RTG tych okolic i wizyta w Poradni Rehabilitacyjnej i Ortopedycznej.
Pozdrawiam