Co może być przyczyną problemu z zajściem w ciążę?

Dzień Dobry My z Żoną od dwóch lat staramy się o dziecko ale jak na razie nic z tego nie wychodzi. Ostatnio Żona była u swojego ginekologa powiedział ze powinienem zbadać nasienie. A następnie zaprasza ją do siebie na wizytę. Wspomniał też coś ze Żonie nie pęka pęcherzyk grafa i dla tego nie może zajść w ciąże. czy to moze byc przyczyna ze zona nie może zajść w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyn problemów z zajściem w ciążę może być wiele. Sugeruję postępować wg zaleceń ginekologa Pana żony, tj. wykonanie badania nasienia a następnie ponowną konsultację.