Co może być przyczyną złego samopoczucia i ciągłego zmęczenia?

Witam Od jakiegoś czasu borykam się z bólem w klatce pieksiowej, kołataniem serca, problemem z chwilowa utrata widzenia a dzisiaj jeszcze doszło do skoków ciśnienia 160/84 które spadło po chwili do 121/76 a następnie wzrosło do 138/56. EKG mam za 3 dni . Czy powinnam się niepokoić i co może być przyczyna złego samopoczucia i ciągłego zmęczenia? Dziękuje za wszystkie informacje

Lek. Tomasz Budlewski

dlaczego ekg za 3 dni . przy dolegliwościach należy wykonać ekg jak najszybciej.