Co może być przyczyną żółtego stolca, który pojawia się tylko po zjedzeniu owoców?

Witam! Co może być przyczyną żółtego stolca, który pojawia się tylko po zjedzeniu owoców? Powtarza się to od kilku lat, miałam robione badania krwi, moczu, próby wątrobowe, enzymy trzustkowe, usg jamy brzusznej. Wszystkie te badania są w normie. Ale wystarczy kilka owoców albo jakiś nektar i mój stolec jest żółty. Odstawiam owoce i wraca do normy. Co może być przyczyną?

Kolor kału, poza pewnymi bardzo szczególnymi przypadkami, które Panią nie dotyczą, nie ma żadnego znaczenia jest uzależniony od tego co jemy. Żółty stolec nie jest objawem choroby.