Senność po zjedzeniu owoców

Po zjedzeniu owoców natychmiast ogarnia mnie senność, której nie mogę się oprzeć. Badania cukru we krwi zawsze miałam w normie. Nie jestem otyła. Odżywiam się prawidłowo. Co może być przyczyną tej senności?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę rozważyć badanie cukru na czczo i po obciążeniu glukozą. Być może wysoki indeks glikemiczny owoców nie sprzyja Pani.

Pozdrawiam serdecznie