Dlaczego miewam takie napady na zjedzenie czegoś słodkiego?

Dzien dobry, jestem kobietą mam 23 lata i niedoczynność tarczycy, przyjmuję na stałe leki. Od 2,3 miesięcy miewam "napady" na słodycze potrawie zjeść całą czekoladę sama po zjedzeniu takiej ilości słodyczy potrafię położyć się spać. Miewam również zawroty głowy, które zdarzają się 2-3 razy w miesiącu, czasami też zdarza się że jestem zlana potem bez aktywności fizycznej. Jeżeli to ważne cały czas puls mam od 94-99. Mam siedzący tryb pracy, czy są jakieś badania, które mogłabym wykonać, aby dowiedzieć się więcej? Pozdrawiam Justyna.

Dzień dobry

Powinna Pani zbadać cukier. Proszę wykonać badania na czczo i po obciążeniu glukozą.

Napady na słodkie często też są wynikiem nieodpowiedniej diety. Jak się Pani odżywia? Czy posiłki są regularne, czy nie występuje zbyt dużo produktów o wysokim indeksie glikemicznym?

Jeżeli chciałaby Pani skonsultować dokładniej sprawę to zachęcam do kontaktu:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam