Ogromna chęć na zjedzenie czegoś słodkiego po obfitym posiłku

Od około roku zaraz po zjedzeniu obfitego obiadu mam ogromną chęć zjedzenia czegoś bardzo słodkiego. zaczynają mi sinieć usta, robią mi się worki pod oczami i jestem bardzo nerwowa i odczuwam duży głód, po zjedzeniu całej czekolady mija, przed rokiem miałam podobnie, z tym że łapało mnie to nie bezpośrednio po posiłku. dodam,że nie lecze się na nic, moje BMI 20.32,pracuje w trybie siedzącym, ale dziennie poświęcam 30 min na ćwiczenia.

Łaknienie słodyczy po posiłku może być spowodowane nadmiarem soli i produktów zwierzęcych jakie Pani spożywa. Proszę zwiększyć w posiłkach ilość warzyw takich jak, buraki, marchew, dynia, słodkie ziemniaki, sałata, rzodkiewka, grzyby. Wprowadzić suplementację trawą pszeniczną, a między posiłkami spożywać więcej owoców. Proszę też zbadać poziom cukru.