Co może oznaczać ból brzucha w dole po prawej stronie

Witam, co jakiś czas mam bóle w dole brzucha po prawej stronie. Myślałam że to od jajnika Ale bol występuje jeszcze bardziej po boku.. Od czego to może być? Dodam że jak usiądę albo się nie ruszam to przestaje boleć.. Występują zazwyczaj wieczorami.. Boli przez kilka dni i na jakiś miesiąc jest spokój. Mam 18lat

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie jest wykluczone, że ból jest związany z chorobami jajnika. Dolegliwości mogą również być związane z chorobami jelit, dróg moczowych i wielu innych, dlatego powinna Pani skontaktować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu.