Co może oznaczać ból mięśni u 44-latki?

Witam! od ponad 6 m-cy cierpię na ból mięśni i może stawów w obręczy ramion i bioder Boli mnie kręgosłup(w odc.szyjnym stwierdzono przepukliny i osteofit)Wykluczono boreliozę,choroby tarczycy(małe guzki,poza tym wyniki ok),różyczkę,pasożyty itp.Jestem bezsilna Nie pomaga mi nawet igłoterapia!Lekarze niespecjalnie starają się mi pomóc...a ja?!cierpię! Boli codziennie! Proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego aby określił. wskazania do konsultacji reumatologicznej