Co może oznaczać ból nogi?

Witam! 26 lat. Od jakiegoś czasu mam następujący problem. Boli mnie lewa noga. Ból nasila sie przy dłuższym siedzeniu, chociaż podczas chodzenia rownież występuje. Dwukrotnie, w ciągu ostatniego tygodnia, miałem wrażenie, jakby krew mi z tej nogi odpłynęła, po czym serce gwałtownie przyspieszyło, do takiego poziomu, że zacząłem sie bać o swoje życie. Cisnienie 160/100. Puls 162. (w momencie pomiaru) Badania w normie, D dimery 0.15, EKG w normie. Biorę ebivol, oraz polocard.

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy ogólne mogą wynikać z reakcji na ból . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można ocenić konieczność konsultacji lekarza ortopedy lub chirurga