Co może oznaczać ból piersi i jajnika?

Witam. Pod koniec września 27 skończyła mi się miesiączka. Tydzień po miesiące zaczęły boleć mnie piersi. Ból jest nie do wytrzymania, jak założę biustonosz jest w miarę okej ale nie mogę wykonywać żadnych gwałtownych ruchów. Dodatkowo mam powiększone chyba jakieś gruczoły w całej piersi są bardzo wyczuwalne. Nie wiem czym to może być spowodowane. Czasem lekko boli mnie brzuch albo jajnik zazwyczaj prawy. Może ktoś mnie naprowadzi co to może byc. Aktualnie jestem za granicą i dopiero jak będę w Polsce mogę udać się do lekarza.

Lek. Michał Lenard

Niestety, bez badania lekarskiego nie można nic stwierdzić. Sugeruję wizytę u lekarza najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiam!