Co może oznaczać ból po operacji usunięcia guza nerki?

Witam. Moja mama jest trzy tygodnie po usunięciu guza nerki. Po.dwóch tygodniach od usunięcia bardzo bolą ja żebra, przełyk i gardło oraz brzuch. Czy to normalne? Rana goi się prawidłowo, bez powiklan

Po zabiegu operacyjnym często występują dolegliwości bólowe w okolicy loży usuniętego narządu. Jeśli rana goi się prawidłowo i nie ma podwyższonej temperatury, to brak podstaw do obaw. proponuję po jakimś czasie wykonanie USG w celu oceny loży pooperacyjnej