Co może oznaczać ból pod kolanami?

Witam,trzy tygodnie temu przez dwa dni zbierałam zamówienie na magazynie przez 8-9godzin,zaznaczając chodziłam cały czas na pieszo ciągając wózek z paletą a obecnie pracuję w zakładzie mięsnym o temperaturze 4-5°¢. Od tamtego czasu boli mnie pod kolamami,co mam robić,proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie będzie mozna cos więcej powiedzieć