Co może oznaczać ból przypominający skurcz porodowy?

Jestem już prawie 3 lata po porodzie rozwiązanym CC. Co jakiś czas łapie mnie ból przypominający skurcz porodowy. Jest to ból bardzo silny wręcz inieruchamiający ale też bardzo krótki. Zdaza sie czasem raz dziennie czasem mniej lub więcej. Czy to możliwe że macica jeszcze się obkurcza? Co to może być?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie jest możliwe aby macica obkurczała się przez tak długi czas od porodu. Powinna Pani zgłosić się do lekarza w celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości.