Co może oznaczać ból w płucach przy wydechu?

Mam 24 lata, palę 10 lat. Walczę z rzuceniem raz na zAwsze. Moje pytanie dotyczy kaszlu i bólu w okolicach pluc , mostka. Do rzeczy - przy glebszym wdechu czuje ból jAkby w płucach. Co to może być? I często drapie mnie w gardle co powoduje kaszel z taka zielono żółta flegma. Proszę o podpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.