Co może oznaczać bolący brzuch i kręgosłup oraz brak okresu pół roku po urodzeniu dziecka?

28 maja powinnam dostać okres. Robiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie. Lekko pobolewa mnie brzuch i kręgosłup. Nie mam żadnych innych objawów. Pół roku temu urodziłam dziecko. Był by to 4 okres od urodzenia. Podczas stosunku nie doszło do wytrysku jedynie do destilato. Do ginekologa mam na za tydzień a bardzo się denerwuje co jest ze mną nie tak. Chciałabym dowiedzieć się co może mi być.

Lek. Michał Lenard

Po urodzeniu dziecka nie będzie Pani miała okresu przez pewien czas, zwłaszcza, jeżeli karmi Pani piersią. Pozdrawiam!