Co może oznaczać brak apetytu, osłabienie oraz kłucie nad pępkiem?

Brak apetytu (dosłownie prawie nic nie jem), osłabienie, kłucie nad pępkiem i pod prawym żebrem, ciągle uczenie pełności i burczenie w brzuchu, często mi się odbija. Miałam robione usg, badania moczu, morfologie, crp, test na helicobacter. Wszystkie wyniki są dobre. Co to może oznaczać?? Jak sobie poradzić z wszystkimi objawami???

W takiej sytuacji warto byłoby skonsultować się z gastroenterologiem i być może rozszerzyć diagnostykę o gastroskopię. Jest wiele leków pomagających w takich dolegliwościach jak Pani ma tylko trzeba je odpowiednio dobrać.