Co może oznaczać brak miesiączki i bóle brzucha?

Witam. Mam problem z brakiem miesiączki a konkretnie spóźnia mi się ona już około twą tygodnie , biorę tabletki axia Conti od półtorej roku i to pierwsza taka sytuacja gdy spóźnia mi się miesiączka. Odczuwam bole brzucha takie jak podczas miesiączki ale są one lekko wyczuwalne. No i w ciazy tez nie jestem bo test wyszedł negatywny . Ktoś podpowie czy tak może się zdarzac i co robić? Czy może poprostu czekać

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa