Upadek i zawroty głowy a brak okresu

Witam.. kilka dni temu wracając z pracy, potknelam się i wywrocilam, następnego dnia kręciło mi się w głowie, miałam mdłości..lekarz stwierdził że są to dolegliwości po upadku i mogę mieć lekkie wstrząśnienie.. teraz od 5dni spóźnia mi się mieskczka a dziś pierwszy dzień w pracy po tygodniowym L4 było mi słabo. Czy taki upadek może mieć wpływ na spóźnienie miesiączki? Ciąża zaraz po upadku raczej by nie "wyszła" to zbieg okoliczności? robilam test jeszcze przed miesiączka i wyszedł negatywnie..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa.