Co jest powodem braku okresu i wzdęcia?

Dzień dobry, od około tygodnia spóźnia mi się okres, przedtem na parę dni diametralnie zmieniłam nawyki żywieniowe oraz miejsce, wczoraj rownież odczuwałam cały czas chcęć oddania moczu, a jak udałam się do toalety to okazywało się, że tak na prawdę nie mam nic tego moczu, cały czas czułam się niekomfortowo przez to uczucie.. dodatkowo od paru dni nawet po wstaniu rano mam wydęte podbrzusze, a nigdy wcześniej nic takiego u siebie nie zaobserwowałam..

Lek. Tomasz Budlewski

Być może efekt diety, infekcja dróg moczowych, ciąża ? Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza rodzinnego