Co jest powodem spóźnienia się okresu u osoby z suchą pochwą?

Witajcie, Chciałabym zapytać ponieważ spóźnia mi się okres (juz 32 dzień cyklu) w pochwie mam bardzo sucho z takim białawo-szarym śluzem. Mohe dodac ze moje miesiączki sa dość regularne, zdarzały się przypadki że najpóźniej dostałam w 31 dniu. Więc chciałbym się dowiedzieć czego mogłabym się spodziewać

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa po bezpośrednim badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie