Co może oznaczać brak widocznej ciąży?

Witam. Ja mam takie pytanie.... 14 stycznia miałam ostatnią miesiaczke. W czwartek w tamtym tygodniu miałam lekkie plamienie. W piątek zrobiłam dwa testy i oba wyszły pozytywne. W sobotę dla pewności zrobiłam jeszcze jeden test i tez wyszedł pozytywny. Później badanie bhcg , wynik wyszedł dodatni 29 130,5 natomiast lekarz prży badaniu usg stwierdził że to wczesna ciąża około 4-5 tyg i zarodka w macicy nie widac. Co to może oznaczac? Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Michał Lenard

Po prostu zarodek jest na tyle mały, że aparat USG nie jest w stanie go uwidocznić. Badanie należy powtórzyć za ok. 2 tygodnie. Pozdrawiam!