Co może oznaczać drętwienie pięt?

witam..od około 2miesiecy drętwieja mi pięty..bardziej prawa..jest tez bol,wczesniej bolała mnie prawa pięta stopa..po nocy pięty sa sztywne,otępiałe..obolałe..przebywam za granicą i niepokoję sie..bardzo prosze o wydanie opini..pozdrawiam..

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.