Co może oznaczać drętwienie stóp?

Od pewnego czasu przez większość czasu odczuwam drętwienie czy mrowienie w obu stopach i dłoniach. Co moze byc przyczyną tego objawu?

Witam!
Stopy i dłonie unerwione są przez inne nerwy. Proponuję Kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu: badanie fizykalne, badania laboratoryjne i podjęcie decyzji co dalej. Jeżeli wszystko wypadnie prawidłowo wydaje się być konieczna konsultacja neurologiczna, psychiatryczna lub psychologiczna. Zaburzenia emocjonalne także mogą dawać takie dolegliwości.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.