Co może oznaczać dziwna zmiana na moim policzku?

Na policzku wyskoczylo mi dziwne coś. Na początku było czerwone i leciała ropa po wciśnięciu nawet lekka dziura. Teraz Jest czarne, po wciśnięciu leci delikatnie krew później robi się jeszcze bardziej czarne. Jest wypukłe. Co to może być? Wizytę u lekarza pewnie po nowym roku.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.