Zmiana skórna w obrębie policzka

Witam kilka dni temu na moim policzku pojawił się dziwny wyprysk podobny do kilku zwykłych pryszczy ale skóra dookoła nich jest różowa, łuszczy się i pojawia się coś podobne do pryszczy, co swędzi. Proszę o pomoc jak to zwalczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez objerzenia zmiany nie da się postawic diagnozy, radziłaby pokazać zmianę lekarzowi.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.