Jaka jest przyczyna pojawienia się zmiany na stopie?

Witam, chłopak od ok roku ma na stopie w okolicach pięty zmianę skórną, w jednym miejscu (dl ok 4cm szerokość 2cm) skóra mocno się łuszczy i widać pod spodem różowa skórę. Był u dermatologa ale sam nie wiedział co to powiedzial ze może jest do grzybica i dał maść która nie pomogła, obecnie mieszkamy z granica chłopak był tutaj u lekarza podobna diagnoza i maści nie działają, co to może być albo gdzie możemy się z tym udać ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.