Co może oznaczać hiperintesywne ognisko o charakterze rozrostowym?

Co może oznaczać hiperintesywne ognisko o charakterze rozrostowym? Rezonans robiony z powodu zwrotów i bólu głowy. Opis: w lewym płacie oczodołowym widoczne jest dość dobrze odgraniczone trójkątne ognisko hiperintesywne w sekwencji T2 i Flar. Ognisko nieprawidłowego sygnału, nie można wykluczyć zmiany o charakterze rozrostowym. Zmiana nie nacieka istoty szarej, nie ulega wzmocnienie po podaniu kontrastu, nie wykazuje cech restrykcji wody w sekwencji DWI. Wizyta umówiona u lekarza za miesiąc

Trudno oceniać nie znając Pacjenta . Do pełnej konsultacji neurologicznej: wywiad, badanie , wyniki badań etc... MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ: " Rezonans robiony z powodu zwrotów i bólu głowy. Opis: w lewym płacie oczodołowym ??? / może w czołowym płacie ???/ widoczne jest dość dobrze odgraniczone trójkątne ognisko hiperintesywne w sekwencji T2 i Flar. Ognisko nieprawidłowego sygnału, nie można wykluczyć zmiany o charakterze rozrostowym. Zmiana nie nacieka istoty szarej, nie ulega wzmocnienie po podaniu kontrastu, nie wykazuje cech restrykcji wody w sekwencji DWI." DO OBEJRZENIA PŁYTA CD Z BADANIEM! Pozdrawiam i zapraszam