Co może oznaczać kłucie okolicy miednicy po porodzie?

Dzień dobry, ponad 7 miesięcy temu urodziłam szczęśliwie synka. z partnerem zaczęliśmy współżyć jakieś 4 tygodnie temu. Ból był duży bo wszystko było zwężone. niestety problem polega na tym że dwa tygodnie temu powinnam mieć miesiączkę a do tej pory nic. bolą mnie nerki i z prawej str. czuje kłucie przy miednicy. Ja orgazm dostałam ale mój partner nie. do tego mam nadżerke która się po ciąży zmniejszyła. przed stosunkiem miałam miesiączkę regularnie co 31-33 dni. moje pytanie co to oznaczać.

Lek. Katarzyna Szymczak

Po porodzie cykle mogą być nieregularne nawet przez rok, co do dolegliwości bólowych, mogą wskazywać na infekcje. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam