Co może oznaczać kłucie po zrobieniu tatuażu?

Witam, 2 lata temu postanowiłam usunąć tatuaż. Pierwszy zabieg poszedł pomyślnie (usuwanie laserowe), tatuaż lekko rozjaśnił się. Po 2 miesiącach umówiłam się na kolejną wizyte, Pani zaproponowała że lekko (minimalnie) podkręci moc i może to będzie ostatni raz (w sumie chciałam tylko go wybielić a nie całkowicie usunąć). Dostałam dużych bąbli jak po oparzeniu wyciekał mi płyn poszłam do apteki mówiąc o sytuacji. Pani poleciła mi jakąś maść i abym udała się do dermatologa. Pisałam do Pani która usuwała mi tatuaż i próbowała mi wmówić że to moja wina że pewnie coś źle zrobiłam albo sama przebijalam bąble bo widać że dostałam infekcji. Na co dermatolog u którego byłam powiedział że widać że to poparzenie było a nie infekcja. Noszę więc Blizne od 2 lat zaróżowiona i od czasu do czasu dalej ja odczuwam szczególnie jak ciężkie zakupy wieszam na ramieniu czuje kłucie nieprzyjemne. Jest lato a ja wstydzę się pokazywać ramię. Nie wiem co z tym dalej robic. Do kogo się zgłosić. Proszę o poradę w tej sprawie.

Najlepiej do lekarza, który usuwał Pani tatuaż. Należy to robić w gabinecie zabiegowym, dobrej klasy laserem. Jeśli nie ma takiej opcji, najlepiej udać się do doświadczonego w laseroterapii lekarza, być może seria zabiegów laserem co2 poprawi wygląd blizn, ale bez osobistej konsultacji nie mogę nic powiedzieć na pewno.

Dzień dobry, przeprowadzony zabieg wykonany był na zbyt wysokich parametrach przez co doszło do powstania bąbli. W chwili obecnej proszę skonsultować się z gabinetem kosmetologicznym który na podstawie obejrzenia blizny i wywiadu dobierze odpowiednie zabiegi estetyczne.

Pozdrawiam