Ile czasu musi minąć, aby poddać się wykonaniu tatuażu?

W lutym mialan robiony zabieg usuniecia tatuazu laserem. Powstaly w niektorych miejscach rozowe blizny ,nie sa glebokie nic mnie nie boli a ni nie swedzi. Chcialabym tatuaz zakryc tatuaz nowym wzorem. Ile czasu musi minac aby poddac sie wykonaniu tatuazu?

Dzień dobry, wszystko zależy ile zabiegów laserowych było wykonanych, jeśli jeden to wystarczy co najmniej miesiąc jeśli powyżej 3 zabiegów warto poczekać około 2 miesiące od zabiegu laserowego.
Pozdrawiam serdecznie