Co może oznaczać kłucie w obrębie głowy?

Witam już od kilku miesięcy mam klucie w głowie bol przez kilka sekund ale straszny zdarzało się to sporadycznie. Od jakiegoś tygodnia rano codziennie budzę się z bólem głowy gdy się nachyle i podniose mam zawroty głowy i klucie w głowie się nasiliło. Wystarczy tylko gwałtownie się ruszyć.  28lat

Witam!
Należy zrobić konsultację neurologiczną, EEG, RMI głowy. Może to także być sprawa nerwicowa, ale najpierw należy wykluczyć przyczyny somatyczne. Nerwicę najlepiej leczyć w PZP lub prywatnie: psychiatra, psycholog, psychoterapeuta.
Powodzenia
W. Łuczkowski.