Co oznaczają codzienne bóle głowy od 14 roku życia?

Witam, Od 14 roku życia miewam zawroty glowy praktycznie codziennie. Dodatkowo występują krwotoki z nosa. Również sporadyczne omdlenia sie zdarzały. Bylam u neurologa, kardiologa, miałam robione badania krwi, ale zarówno z badan jak i konsultacji wynika że jest wszystko w porządku. Na tą chwilę mam 21 lat a te obiawy nadal nie ustępują i czuje się bezradna. Proszę o poradę.

Witam!
Wskazane wykonanie: RM głowy, EEG, TSH. Jeżeli te badania wyjdą prawidłowo to należy się zastanowić nad przyczyną nerwicową - klinicznie wygląda prawie identycznie, jednak postępowanie terapeutyczne jest zgoła inne. Warto spróbować!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.