Jak powinien wyglądać mój obecny styl życia?

Witam, miesiąc temu zemdlałam . Najprawdopodobniej był to pierwszy w życiu atak padaczki. Badanie eeg wykazało pewne nieprawidłowości. Jak powinien wyglądać mój obecny styl życia ? Mam się czegoś wystrzegać ? Co ze sportem ?

Witam! Omdlenie nie jest napadem padaczkowym. Do postawienia diagnozy potrzebny jest dokładny wywiad, badania pracowniane, neurologiczne. Jeden napad nie przesądza sprawy. Zbyt mało danych zawarła Pani w swoim pytaniu. Napady czynnościowe są praktycznie identyczne z napadami padaczkowymi, często o rozpoznaniu decyduje wideo-eeg, a leczenie i postępowanie w obu przypadkach jest odmienne. Powodzenia W. Łuczkowski.