Co może oznaczać kłucie w prawym boku?

witam mam problem z ktorym nie umie sobie poradzic juz trwa 8 lat a mianowicie kuje mnie prawy bok mam obsesje ze to wyrostek raz na dole raz pod zebrem raz w pasie porobilam wszystkie badania gin mocz usg krew i wszystko okik a nadal mnie kuje juz nie moge funkcjonowac normalnie bo nastop mnie kuje psycholog okik bylam niewiem co mam juz soba zrobic jak juz tyle lekazy mnie badalo czy to moze byc cos powaznego i kuje nad pepkiem czy nerwica prosze odpisac w oparu zdaniach co to moze byc

Witam,

Z Pani opisu wynika, że objaw jest trudny do określenia. Cierpi go Pani od kilku lat, więc może warto ponowić badania. Jeśli wszystko będzie w porządku zachęcam do skontaktowania się z lekarzem psychiatrą i z psychoterapeutą, który wesprze w wychodzeniu z objawu.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Mgr Ewa Czernik

Dzień dobry,
podała Pani ,że była u różnych lekarzy, czy również u Psychiatry? , Psychologa?
podłożem Pani bólów i odczuwanego dyskomfortu mogą być emocje
warto zasięgnąć wstępnej porady,
Pozdrawiam serdecznie