Co może oznaczać krew w wydzielinie z dróg oddechowych?

Witam, od 3 dni boli mnie gardło trochę, zbagatelizowałam to i piłam gazowane, zimne napoje. Teraz nadal mnie boli. W czasie dmuchania nosa- odkryłam na chusteczce krew, a później przy wypluwaniu zalegającej w gardle wydzieleny też była krew. Czy mam się czym przejmować? Żyję ostatnio w dużym stresie - dużo kłopotów zwaliło mi się na głowę, więc do tego boli mnie często w okolicach lewej piersi. Czy powinnam się z tym udać do jakiegoś lekarza ( w sensie z tą krwią z nosa i gardła)?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie. Można coś więcej powiedzieć