Co może oznaczać krwawienie po badaniu szyjki macicy w 39. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 39 tygodniu ciazy termin mam na 15.06 br lekarz wykonal mo badanie szyjki macicy i po ttm badaniu zaczelam lekko krwawic czy to ten czop odchodzi juz ??? Czy to normalne bo nic mi doktor nie powiedzial

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Myślę, że najlepiej będzie jeśli skontaktuje się Pani z lekarzem prowadzącym, ponieważ plamienie w III trymestrze może mieć wiele różnych przyczyn. Również może być wynikiem badania, ale jest to jedna z wielu możliwych opcji.