Co może oznaczać mój wynik po resekcji pęcherzyka żółciowego?

Jestem po resekcji pęcherzyka żółciowego.Proszę o przetłumaczenie wyniku his-pat;Opis mikroskopowy;Mat I-01100/T-57000

Wynik nie zawiera żadnego rozpoznania tylko numery badania histopatologicznego danej pracowni. Rozpoznanie histopatologiczne jest sformułowane wyrazami zazwyczaj albo w języku łacińskim albo w polskim.