Co może oznaczać nalot na języku i wzdęcia u mojej dziewczyny?

Witam, moja dziewczyna ma brązowo zielony nalot na języku. Ma ból w okolicach wątroby i wzięty brzuch. Dodam że odżywia się w miarę dobrze oraz nie pali ani nie pije. Ciągle źle się czuje. Co może być przyczyną tego wszystkiego?

Lek. Michał Lenard

Są to objawy niespecyficzne. Pacjentka powinna skierować się do lekarza rodzinnego, który ją zbada i zleci podstawowe badania, a następnie zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!