Co może oznaczać nieregularny okres u 51-letniej kobiety?

mam 51 lat do maja mialam regularna miesiaczke, obecnie krwawie co 10-15 dni bardzo obficie przez 4 dni.poza tym czuje sie dobrze,zadnych innych objawow przekwitania.co powinnam zrobic,boje sie zbyt duzej utraty krwi.

Witam,
Jest Pani w menopauzie i to normalne, że miesiączki przestały być regularne.
Tak częste i intensywne miesiączki osłabiają. Nadmiar estrogenów może spowodować raka piersi, więc trzeba być pod kontrolą ginekologa. Może warto skonsultować się z onkologiem, by wykluczyć ewentualne zagrożenia.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman