Co może oznaczać obrzmienie kolan?

Mam obrzekniete kolana od wewnetrznej strony w kolorze sinym,wyczuwam na srodku jakby grudki galaretki ,ktore sie przesuwaja ,okropny bol ,prace mam stojaca ,wookół kostek mam obrzeki i bol ,nogi ciezkie i trudno chodzic ,nie jestem otyla raczej dosc szczupla 41 l ,co robic ?prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Objawy mogą być spowodowane doznanym urazem, lub np. wysiękiem do stawu kolanowego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!